Za nami Noc Muzeów w naszej szkole, która zgromadziła wielu odwiedzających.
Podczas wizyty goście mieli okazję zwiedzić szkolne muzeum, poznać historię naszej szkoły oraz zobaczyć jej wyjątkowe przestrzenie.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się również przygotowane dla gości warsztaty artystyczne, które pozwoliły twórczo spędzić ten wyjątkowy wieczór.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za tak liczną obecność, a także wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia i oprowadzanie. Dzięki Wam tegoroczna Noc Muzeów miała wyjątkową atmosferę.


































